FACEBOOK MAS Zálabí

10.07.2020

Na stránkách MAS Zálabí a hlavně na Facebooku se snažíme propagovat akce, které se konají na našem území. Věříme, že sdílení a propagace jednotlivých akcí pomůže k lepší návštěvnosti akcí a dokonce i ke zlepšení cestovního ruchu. Sdílení o nabízených produktech nebo službách, pomůže našim podnikatelům. Stejně jako propagujeme území MAS prostřednictvím oblíbené publikace, tak to lze také na Facebooku. Byla by škoda toho nevyužít.

Bohužel návštěvnost na Facebooku MAS není příliš lichotivá. Informace o akcích se dostanou mezi pár desítek lidí, což je málo. Zde bychom Vás chtěli požádat o pomoc. Pomohlo by, kdyby se obce, spolky nebo podnikatelské subjekty staly přáteli stránek MAS Zálabí. Stačí, když si naši stránku najde Váš administrátor stránek a dá "Like" a následně "Sledovat" nebo dá "Like" našemu příspěvku a já následně obec, spolek či firmu pozvu do přátel stránky MAS Zálabí. V příloze posílám jednoduchý návod.

Pokud se vaše stanete "přítelem" MAS, uvidí přátelé Vašich stránek i naše příspěvky. Dojde tak i k obohacení Vašich stránek a my se vynasnažíme, aby naše příspěvky vypadaly lépe. Vidíme zde velký potenciál, jak pomoci k rozvoji kultury, cestovního ruchu a podnikání.

Link na stránky: https://www.facebook.com/maszalabi