Zrušení akcí - Vyjádření předsedy spolku

23.10.2020

Ahoj všem, jak již všichni asi víte, vláda ČR od dnešního dne vypnula naše životy a dost je omezila v důsledku covidové pandemie.

Po dohodě výboru našeho spolu sděluji, že sobotní hromadné sázení stromů se ruší. Zítra budou přivezeny nové stromky k vysazení. Jde o cca 8 ks hrušní a 8 - 10 ks švestek. Založím je doma do kompostu a pod dohodě s Vámi, se postupně vysadí. Navrhujeme, že by zájemci o vysazení si mohli ve dvou, když půjdou na procházku do přírody, což je povoleno, vyzvedli u mě doma třeba dva, tři stromy a individuálně je sami vysadili na chybějící místa, nebo v místech, kde jsou stromky poškozeny a chybí. Dejte vědě, zavolejte. Zájemcům stromky např. již o víkendu, nebo v průběhu příštího týden vydám, včetně kůlů a ochrany. Vezmete si na procházku rýč a konev s vodou. Vše naložte na kárku a já Vám dodám zbytek.

Stejně tak se posouvá vysazení nového stříbrňáku u zvoničky, které se mělo konat v pátek 23.10.2020. Zatím nový termín vysazení stříbrňáku je stanoven na 6.11.2020.Vysazení provede odborná firma Starkl.

Rušíme i malé občerstvení plánované na tuto sobotu po sázení. Kroupáky se zelím, škvarkovou pomazánku využijeme v lepších časech, třeba během Adventu, či později.

K realizaci adventních akcí se stavíme dost skepticky. Uvidíme v listopadu jaký bude vývoj a dle tohoto bychom se v menším sešli. Včas všem dáme vědět.

Všem jen přeji, aby jsme nikdo nebyl zasažen tím zmetkem covidem, aby tento blázinec co nejdříve skončil a aby jste byli všichni zdrávi.

Zdraví Olda Novotný